Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie projektantów instalacji teletechnicznych i elektrycznych przy projektach:
    instalacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa: CCTV, SSWiN, SKD, DSO,
    instalacji teleinformatycznych, komputerowych LAN, WLAN,
    instalacji wykrywania pożaru SSP
  • Koordynacja projektów z innymi działami realizacji oraz działem handlowym naszej firmy
  • Udział w sporządzaniu wycen i kalkulacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży elektrycznej/teletechnicznej
  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych
  • Umiejętność kosztorysowania i znajomość programu NORMA
  • Znajomość technologii BIM (ArchiCAD, Revit)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych
  • Pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej oraz udział w ich realizacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Współpracę z czołowymi spółkami w kraju
  • Realizację dużych projektów publicznych, przemysłowych i kulturowych