Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie, nadzorowanie i koordynacja robót instalacji teletechnicznych i elektrycznych
  • Koordynowanie wyboru podwykonawców i dostawców
  • Współpraca z inwestorem i projektantami
  • Sporządzanie i kontrola budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót
  • Przygotowanie i kontrola harmonogramów
  • Zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Gotowość pracy poza Warszawą

  • Znajomość procesów technologicznych wykonywania robót elektrycznych i teletechnicznych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność organizacji pracy i podległego zespołu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość CAD (AutoCAD, BrisCAD), programu NORMA oraz OFFICE

  • Prawo jazdy kat.B

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Współpracę z czołowymi spółkami w kraju

  • Realizację projektów w sektorze publicznym, przemysłowym i kulturowym

  • Samochód służbowy