Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne sporządzenie projektów wykonawczych, budowlanych oraz pozyskiwanie uzgodnień prawnych
  • Opracowywanie projektów instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla budynków kubaturowych o różnym przeznaczeniu
  • Prowadzenie uzgodnień z Zamawiającym
  • Udział w sporządzaniu wycen i kalkulacji
  • Wspieranie pod względem technicznym i prawnym realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji teletechnicznych

  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD, Bricscad oraz MS Office

  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych

  • Kontakt z Klientami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych uzgodnień

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane uprawnienia do projektowania w specjalności elektrycznej i elektroenergetycznej lub telekomunikacyjnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej oraz udział w ich realizacji

  • Współpracę z czołowymi spółkami w kraju

  • Realizację projektów w sektorze publicznym, przemysłowym i kulturowym