Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa zakupów na potrzeby firmy

  • Planowanie, przygotowywanie zamówień, koordynowanie dostaw

  • Obsługa dokumentacji związanej z realizacją zamówień

  • Koordynowanie reklamacji w przypadku nieprawidłowości

  • Monitorowanie dostaw, aby zapewnić ciągłość realizowanych kontraktów

  • Zapewnienie skutecznych i terminowych dostaw

  • Negocjacje cenowe i logistyczne

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami

  • Poszukiwanie nowych dostawców

  • Zapewnienie optymalnych warunków współpracy handlowej z dostawcami w celu zapewnienia płynności procesu realizacji kontraktów

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących dostawców oraz surowców

  • Wdrożenie i nadzór nad prawidłową realizacją procesów magazynowych

  • Wdrożenie i nadzór nad przebiegiem procesów logistycznych

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

  • Kształtowanie polityki zakupowej

  • Zarządzanie dostawcami

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane: logistyk

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomości procesów magazynowych i logistycznych

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Samodzielność, systematyczność, komunikatywność, zaangażowanie

  • Znajomość pakietu Office

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

  • Dobre warunki zatrudnienia oraz odpowiednie narzędzia pracy

  • Współpracę z czołowymi spółkami w kraju

  • Samochód służbowy